Návrh webu

Než začneme web programovat, je potřeba připravit návrh. Tedy rozhodnout, z jakých stránek se bude prezentace skládat, jak bude zhruba vypadat a hlavně napsat konkrétní texty, které zaujmou Vaše zákazníky.  Návrh Vaší prezentace zvládnete připravit sami, nebo to můžete nechat na nás. Zde se dočtete, co by měl návrh webové prezentace obsahovat.

Kopie staré webové prezentace

Jedná se o nejjednoduší formu návrhu webu, kterou naši klienti často využívají.

Pokud již máte starší webovou prezentaci, může tato posloužit jako základ návrhu prezentace nové. Stačí pouze sepsat do dokumentu požadované změny v obsahu a samozřejmě upřesnit nový moderní vzhled (viz Design nové prezentace dále).

Navrhněte web sami

Návrh webu zvládnete určitě připravit sami. Základní podklady stačí napsat například ve Wordu či jiném textovém editoru. K tomu je potřeba přiložit fotografie a další materiály a vše nám odeslat. Bude-li v návrhu něco nejasného, požádáme Vás o doplnění.

Na základě návrhu Vám upřesníme, zda se s cenou vejdeme do základního balíčku Tvorby webu, nebo zda budou potřeba nějaké vícepráce.

Návrh by měl obsahovat:

 • Strukturu webu (tj. z jakých stránek se bude prezentace skládat)
 • Popis jednotlivých stránek (hlavně texty a odkazy na fotky, hrubý popis vzhledu)
 • Fotografie (v rozlišení alespoň 1200px)
 • Logo (ideálně ve vektorovém formátu)
 • Poznámky k designu (vybraná šablona, preferované barvy,…)

Doporučujeme zaměřit se hlavně na návrh úvodní stránky, tzv. Home page. Ta se obvykle skládá z několika sekcí pod sebou (slogan, naše služby, aktuality, kontakt,…) – viz například naše úvodní stránka. Některé weby ani jinou stránku nemají a vše důležité mají přímo na Home page.

A důležité jsou samozřejmě texty a fotografie, to jsou základní stavební kameny webu. Pěkné fotografie a dobře naformátované texty a slogany tvoří základ dobrého designu.

Pokud nám tento návrh dodáte, platíte pouze za výrobu webu a nikoliv za návrh – viz Ceník.

 

Pro inspiraci se můžete stáhnout ukázkový zpracovaný návrh pro web www.jogaroztoky.cz

Nebo nechte návrh na nás

Nemáte čas hrát si s texty a vymýšlet obsah webu. Nechte to na nás. Web Vám sami navrhneme a texty napíšeme, ale potřebujeme k tomu od Vás alespoň nějaké faktické podklady. Zkuste nám dodat například:

 • Soupis faktických informací o Vás (kdo jste, co nabízíte, kde, kdy, za kolik,…)
 • Stávající webovou prezentaci
 • Existující reklamní materiály
 • Fotografie (v rozlišení alespoň 1200px)
 • Logo (ideálně ve vektorovém formátu)
 • Poznámky k designu (vybraná šablona, preferované barvy,…)

Na základě těchto informací Vám web i texty navrhneme sami. Tato služba je zpoplatněna cenou 2000,- Kč – viz Ceník.

Design webové prezentace

A jak bude Váš web vypadat? Pro návrh designu máte několik možností.

Nechte design na nás

Technologie DIVI, které používáme, dovoluje snadno konstruovat pěkné designy pouze pomocí fotek, textů, barevných ploch a různých efektů a animací. Můžete tedy nechat design úplně na nás, a my Vám poskládáme pěkný moderní web. Samozřejmě čím více konkrétních požadavků nám napíšete do návrhu, tím spíše se trefíme do Vašich představ.

Vyberte si z předpřipravených šablon

Nebo si můžete vybrat jednu z připravených šablon, od které se při návrhu Vašeho webu odrazíme. Neznamená to, že prezentace bude vypadat přesně jako šablona, můžeme použít pouze některé prvky, změnit barvy, fotky atd.

Máte zájem o vytvoření prezentace?

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Share This